1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 2.13 |
| 250 stuks | € 1.89 |
| 500 stuks | € 1.82 |
| 1000 stuks | € 1.76 |
| 2500 stuks | € 1.68 |
| 5000 stuks | € 1.67 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.75 |
| 100 stuks | € 3.40 |
| 250 stuks | € 2.81 |
| 500 stuks | € 2.55 |
| 1000 stuks | € 2.36 |
| 2500 stuks | € 2.21 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 100 x 60 mm |
| Optie 2 | Bovenzijde | 100 x 60 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.94 |
| 100 stuks | € 4.03 |
| 250 stuks | € 3.42 |
| 500 stuks | € 3.17 |
| 1000 stuks | € 2.92 |
| 2500 stuks | € 2.79 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 100 x 60 mm |
| Optie 2 | Bovenzijde | 100 x 60 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 11 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34253 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Marineblauw |
| Categorie | Koeltassen |
| Aantal in een doos | 100 |
| Verpakking lengte | 43 |
| Verpakking breedte | 32 |
| Verpakking hoogte | 40 |
| Verpakking gewicht | 6 |
| Product gewicht | 36 g |
| Product lengte | 19.5 cm |
| Product breedte | 14.5 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | RPET-polyester;aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |




