1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Het Happyglass Lady Abigail Colour wijnglas Tritan 470 ml is een lichtgewicht kunststof wijnglas op hoge voet. Dankzij het nagenoeg onbreekbare materiaal Tritan gebruik je het veilig op festivals, sportevenementen of andere locaties waar glas niet is toegestaan. Het glas heeft een inhoud van 470 ml en is geschikt voor meermalig gebruik. Je kunt het glas eenvoudig in de vaatwasser reinigen, voor behoud van de opdruk is handwassen aanbevolen. Het Happyglass Lady Abigail Colour Wijnglas Tritan 460 ml kan worden bedrukt of gegraveerd. Bestel snel en maak indruk met je eigen ontwerp.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 48 stuks | € 5.04 |
| 96 stuks | € 4.39 |
| 288 stuks | € 3.91 |
| 576 stuks | € 3.68 |
| 960 stuks | € 3.49 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 48 stuks | € 7.46 | € 9.70 | € 12.04 | € 14.19 |
| 96 stuks | € 5.81 | € 7.02 | € 8.31 | € 9.60 |
| 288 stuks | € 4.59 | € 5.14 | € 5.64 | € 6.19 |
| 576 stuks | € 4.24 | € 4.63 | € 5.01 | € 5.42 |
| 960 stuks | € 3.99 | € 4.34 | € 4.72 | € 5.06 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 35 x 15 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 35 x 15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 48 stuks | € 7.17 |
| 96 stuks | € 5.84 |
| 288 stuks | € 4.81 |
| 576 stuks | € 4.48 |
| 960 stuks | € 4.23 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 40 x 25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 33703 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Transparant/Wit |
| Categorie | Wijnglazen |
| Merk | HappyGlass |
| Aantal in een doos | 48 |
| Verpakking lengte | 59 |
| Verpakking breedte | 35.5 |
| Verpakking hoogte | 45.5 |
| Verpakking gewicht | 5 |
| Product gewicht | 77 g |
| Product hoogte | 21.2 cm |
| Product diameter | 7.9 cm |
| Land van herkomst | NL |
| Materiaal | tritan |
| Besteleenheid | 24 |
