1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Het VINGA Tome GRS schort is een stijlvolle en praktische must-have voor elke keuken. Met een handige voorzak en lus heb je alles binnen handbereik tijdens het koken. De verstelbare, zachte nekband zorgt voor extra comfort. Het VINGA Tome GRS schort is gemaakt van 87% gerecycled canvas en oogt modern. Personaliseer met jouw logo voor een professionele uitstraling. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 31.94 |
| 5 stuks | € 28.17 |
| 10 stuks | € 24.35 |
| 25 stuks | € 21.59 |
| 50 stuks | € 19.83 |
| 100 stuks | € 18.87 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 39.13 |
| 25 stuks | € 32.12 |
| 50 stuks | € 28.37 |
| 100 stuks | € 25.87 |
| 250 stuks | € 23.51 |
| 500 stuks | € 22.33 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 150 x 150 mm |
| Optie 2 | Zak | 80 x 80 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 29.42 |
| 25 stuks | € 26.51 |
| 50 stuks | € 24.10 |
| 100 stuks | € 22.17 |
| 250 stuks | € 20.52 |
| 500 stuks | € 19.38 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 170 x 200 mm |
| Optie 2 | Zak | 140 x 140 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34151 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Groen |
| Categorie | Schorten |
| Aantal in een doos | 25 |
| Verpakking lengte | 33 |
| Verpakking breedte | 33 |
| Verpakking hoogte | 33 |
| Verpakking afmetingen | 33 x 33 x 33 cm |
| Verpakking gewicht | 11 |
| Binnendoos afmetingen | 32 x 33 x 15 cm |
| Product gewicht | 428 |
| Product lengte | 90 |
| Product breedte | 70 |
| Product hoogte | 0.5 |
| Product afmetingen | 90 x 70 x 0.5 cm |
| Materiaal | Gerecycled Canvas |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |


