1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Maak kennis met de Billy Bear kleine knuffel: een lichtgrijze, superzachte mini knuffelbeer met een lief uiterlijk. Deze Billy Bear kleine knuffel heeft kraalogen, een verharde neus en draagt een wit T-shirt. Perfect als cadeautje of promotieartikel. Laat het shirtje bedrukken voor een persoonlijke touch. Compact, knuffelbaar en veelzijdig in gebruik. Indien je ze onbedrukt besteld dan worden de shirtjes er apart bijgeleverd. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.24 |
| 100 stuks | € 3.86 |
| 250 stuks | € 3.62 |
| 500 stuks | € 3.49 |
| 1000 stuks | € 3.39 |
| 2500 stuks | € 3.32 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 8.62 |
| 50 stuks | € 6.34 |
| 100 stuks | € 5.31 |
| 250 stuks | € 4.62 |
| 500 stuks | € 4.19 |
| 1000 stuks | € 3.90 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op voorzijde T-shirt | 50 x 20 mm |
| Optie 2 | op achterzijde T-shirt | 50 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 6.14 |
| 100 stuks | € 5.26 |
| 250 stuks | € 4.65 |
| 500 stuks | € 4.30 |
| 1000 stuks | € 4.06 |
| 2500 stuks | € 3.97 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op voorzijde T-shirt | 40 x 20 mm |
| Optie 2 | op achterzijde T-shirt | 40 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 11 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34236 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Categorie | Knuffels |
| Aantal in een doos | 144 |
| Verpakking lengte | 63 |
| Verpakking breedte | 45 |
| Verpakking hoogte | 58 |
| Verpakking gewicht | 12 |
| Product gewicht | 49 g |
| Product lengte | 16 cm |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | katoen;polyester |
| Besteleenheid | 1 |
