1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 57.29 |
| 5 stuks | € 52.45 |
| 10 stuks | € 48.53 |
| 25 stuks | € 45.40 |
| 50 stuks | € 44.45 |
| 100 stuks | € 43.17 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 3 stuks | € 74.58 |
| 5 stuks | € 62.85 |
| 10 stuks | € 55.48 |
| 25 stuks | € 49.03 |
| 50 stuks | € 46.66 |
| 100 stuks | € 44.64 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Label | 37 x 15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 3 stuks | € 74.81 |
| 5 stuks | € 63.07 |
| 10 stuks | € 55.69 |
| 25 stuks | € 49.44 |
| 50 stuks | € 46.64 |
| 100 stuks | € 44.60 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op voorvak links | 90 x 120 mm |
| Optie 2 | op voorvak rechts | 90 x 120 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34513 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Koffers |
| Aantal in een doos | 1 |
| Verpakking lengte | 49 |
| Verpakking breedte | 37 |
| Verpakking hoogte | 23 |
| Verpakking gewicht | 4.5 |
| Product gewicht | 3500 g |
| Product lengte | 36 cm |
| Product breedte | 22 cm |
| Product hoogte | 48 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | 1000D polyester |
| Besteleenheid | 1 |
