1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 3.18 |
| 100 stuks | € 2.66 |
| 500 stuks | € 2.20 |
| 1000 stuks | € 2.03 |
| 5000 stuks | € 1.81 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 5.36 |
| 100 stuks | € 4.34 |
| 500 stuks | € 3.18 |
| 1000 stuks | € 2.77 |
| 5000 stuks | € 2.35 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op 1e zijde bovenaan | 35 x 20 mm |
| Optie 2 | op 2e zijde bovenaan | 35 x 20 mm |
| Optie 3 | op 1e zijde bovenaan individuele namen | 35 x 20 mm |
| Optie 4 | op 2e zijde bovenaan individuele namen | 35 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34515 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Koffiebekers to go |
| Merk | Orthex |
| Aantal in een doos | 10 |
| Verpakking lengte | 37.5 |
| Verpakking breedte | 17 |
| Verpakking hoogte | 10 |
| Verpakking gewicht | 0.4 |
| Product gewicht | 36 g |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product diameter | 7.5 cm |
| Land van herkomst | SE |
| Materiaal | suikerriet bio massa afval |
| Besteleenheid | 1 |
