1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 1.03 |
| 100 stuks | € 0.78 |
| 250 stuks | € 0.58 |
| 500 stuks | € 0.50 |
| 1000 stuks | € 0.47 |
| 2500 stuks | € 0.43 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 2.57 | € 4.05 | € 5.43 | € 6.89 |
| 100 stuks | € 1.53 | € 2.27 | € 2.94 | € 3.70 |
| 250 stuks | € 0.95 | € 1.33 | € 1.72 | € 2.10 |
| 500 stuks | € 0.72 | € 0.94 | € 1.15 | € 1.37 |
| 1000 stuks | € 0.61 | € 0.75 | € 0.90 | € 1.04 |
| 2500 stuks | € 0.54 | € 0.64 | € 0.74 | € 0.84 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Deksel | 28x18 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 1.93 |
| 100 stuks | € 1.27 |
| 250 stuks | € 0.88 |
| 500 stuks | € 0.72 |
| 1000 stuks | € 0.64 |
| 2500 stuks | € 0.57 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Deksel | 31x23 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35278 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Lichtblauw |
| Categorie | Pepermunt |
| Aantal in een doos | 1000 |
| Verpakking afmetingen | 46 x 37 x 20 cm |
| Verpakking gewicht | 19 kg |
| Binnendoos afmetingen | 22 x 17 x 16 cm |
| Aantal in een binnendoos | 250 |
| Binnendoos gewicht | 1.8 kg |
| Product gewicht | 18 gr |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Metaal |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |









