1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.91 |
| 250 stuks | € 1.69 |
| 500 stuks | € 1.59 |
| 1000 stuks | € 1.57 |
| 2500 stuks | € 1.51 |
| 5000 stuks | € 1.49 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 250 stuks | € 2.46 |
| 500 stuks | € 2.18 |
| 1000 stuks | € 2.03 |
| 2500 stuks | € 1.90 |
| 5000 stuks | € 1.90 |
| 10000 stuks | € 1.89 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 70 x 100 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 3.09 |
| 250 stuks | € 2.51 |
| 500 stuks | € 2.29 |
| 1000 stuks | € 2.19 |
| 2500 stuks | € 2.06 |
| 5000 stuks | € 2.06 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 70 x 100 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35363 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Flessen groen |
| Categorie | Petjes |
| Merk | nil |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 38 cm |
| Verpakking gewicht | 9 kg |
| Aantal in een binnendoos | 200 |
| Product gewicht | 40 g |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | 100% Katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |






