1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 200 stuks | € 1.57 |
| 500 stuks | € 1.40 |
| 1000 stuks | € 1.26 |
| 5000 stuks | € 1.14 |
| 10000 stuks | € 1.06 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 200 stuks | € 2.18 |
| 500 stuks | € 1.75 |
| 1000 stuks | € 1.54 |
| 5000 stuks | € 1.36 |
| 10000 stuks | € 1.28 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op houder in het midden | 60 x 5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35428 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Naturel |
| Categorie | Potloden |
| Merk | Sproutworld |
| Aantal in een doos | 500 |
| Verpakking lengte | 25 |
| Verpakking breedte | 20 |
| Verpakking hoogte | 13.5 |
| Verpakking gewicht | 2.5 |
| Product gewicht | 4.3 g |
| Product lengte | 18.5 cm |
| Product diameter | 0.7 cm |
| Land van herkomst | PL |
| Materiaal | hout;cellulose;zaadjes |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |








