1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 0.54 |
| 500 stuks | € 0.47 |
| 1000 stuks | € 0.44 |
| 2500 stuks | € 0.41 |
| 5000 stuks | € 0.40 |
| 10000 stuks | € 0.39 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 250 stuks | € 1.13 | € 1.70 | € 2.27 | € 2.81 |
| 500 stuks | € 0.94 | € 1.37 | € 1.81 | € 2.24 |
| 1000 stuks | € 0.82 | € 1.16 | € 1.52 | € 1.85 |
| 2500 stuks | € 0.72 | € 0.99 | € 1.26 | € 1.52 |
| 5000 stuks | € 0.66 | € 0.89 | € 1.12 | € 1.35 |
| 10000 stuks | € 0.64 | € 0.87 | € 1.10 | € 1.34 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | Ø30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 1.20 |
| 500 stuks | € 0.98 |
| 1000 stuks | € 0.84 |
| 2500 stuks | € 0.76 |
| 5000 stuks | € 0.71 |
| 10000 stuks | € 0.69 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | Ø30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35452 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Categorie | Rolmaten |
| Aantal in een doos | 500 |
| Verpakking lengte | 32 |
| Verpakking breedte | 30 |
| Verpakking hoogte | 28 |
| Verpakking gewicht | 13 |
| Product gewicht | 24 g |
| Product lengte | 1.4 cm |
| Product diameter | 5.2 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | kunststof |
| Besteleenheid | 1 |
