1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 6.05 |
| 50 stuks | € 5.19 |
| 100 stuks | € 4.74 |
| 250 stuks | € 4.29 |
| 500 stuks | € 4.12 |
| 1000 stuks | € 3.92 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 8.70 | € 10.98 | € 13.10 | € 15.37 |
| 100 stuks | € 7.11 | € 8.32 | € 9.57 | € 10.69 |
| 250 stuks | € 6.12 | € 6.80 | € 7.48 | € 8.15 |
| 500 stuks | € 5.64 | € 6.11 | € 6.66 | € 7.12 |
| 1000 stuks | € 5.26 | € 5.69 | € 6.08 | € 6.54 |
| 2500 stuks | € 5.04 | € 5.43 | € 5.81 | € 6.16 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde midden | 200 x 90 mm |
| Optie 2 | Voorzijde onderaan | 300 x 200 mm |
| Optie 3 | Voorzijde bovenaan | 200 x 150 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 16.64 |
| 50 stuks | € 13.76 |
| 100 stuks | € 11.93 |
| 250 stuks | € 10.21 |
| 500 stuks | € 8.98 |
| 1000 stuks | € 8.08 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 180 x 180 mm |
| Optie 2 | Voorzijde midden | 90 x 90 mm |
| Optie 3 | Voorzijde onderaan | 180 x 180 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 11.07 |
| 50 stuks | € 9.58 |
| 100 stuks | € 8.21 |
| 250 stuks | € 7.21 |
| 500 stuks | € 6.10 |
| 1000 stuks | € 5.70 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 200 x 150 mm |
| Optie 2 | Voorzijde midden | 200 x 90 mm |
| Optie 3 | Voorzijde onderaan | 300 x 200 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35486 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Schorten |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 48 |
| Verpakking breedte | 34 |
| Verpakking hoogte | 26 |
| Verpakking afmetingen | 48 x 34 x 26 cm |
| Verpakking gewicht | 7.5 |
| Binnendoos afmetingen | 88 x 62 x 0.1 cm |
| Product gewicht | 147 |
| Product lengte | 88 |
| Product breedte | 62 |
| Product hoogte | 0.1 |
| Product afmetingen | 88 x 62 x 0.1 cm |
| Materiaal | Gerecycled katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |




