1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Senga glazen bamboo 500 ML drinkfles is een slanke, lekvrije waterfles van hoogwaardig borosilicaatglas. De bamboe schroefdop en jute sleeve geven een natuurlijke look. De Senga glazen bamboo 500 ML drinkfles is ideaal voor dagelijks gebruik en past makkelijk in je tas. Dankzij het glas blijft je drank puur van smaak en is de fles vaatwasserbestendig (m.u.v. dop). je kunt de fles laten drukken met je tekst en/of logo.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 5.25 |
| 50 stuks | € 4.54 |
| 100 stuks | € 4.20 |
| 250 stuks | € 3.98 |
| 500 stuks | € 3.82 |
| 1000 stuks | € 3.71 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren |
|---|---|---|
| 50 stuks | € 6.50 | € 8.07 |
| 100 stuks | € 5.47 | € 6.37 |
| 250 stuks | € 4.85 | € 5.40 |
| 500 stuks | € 4.50 | € 4.91 |
| 1000 stuks | € 4.27 | € 4.60 |
| 2500 stuks | € 4.17 | € 4.45 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde onderaan | 30 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 13 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35682 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Bruin |
| Categorie | Waterflessen |
| Aantal in een doos | 30 |
| Verpakking lengte | 45 |
| Verpakking breedte | 25 |
| Verpakking hoogte | 38 |
| Verpakking gewicht | 13 |
| Product gewicht | 300 g |
| Product hoogte | 23 cm |
| Product diameter | 6.5 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | glas;bamboe |
| Besteleenheid | 1 |
