1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De waterfles met infuser maakt water drinken leuker en lekkerder. Voeg eenvoudig vers fruit toe en geniet van extra smaak en vitamines. Deze 800 ml Tritan fles is licht, sterk en handig in gebruik. Gebruik het infuservak ook voor ijsblokjes voor extra verkoeling. De waterfles met infuser is bovendien te bedrukken op de fles of dop. Ideaal voor dagelijks gebruik. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 11.04 |
| 25 stuks | € 9.09 |
| 50 stuks | € 8.21 |
| 100 stuks | € 7.38 |
| 250 stuks | € 7.08 |
| 500 stuks | € 6.69 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 13.41 | € 16.07 | € 18.69 | € 21.45 |
| 50 stuks | € 10.53 | € 12.12 | € 13.67 | € 15.32 |
| 100 stuks | € 8.71 | € 9.60 | € 10.41 | € 11.30 |
| 250 stuks | € 7.91 | € 8.42 | € 8.97 | € 9.52 |
| 500 stuks | € 7.34 | € 7.75 | € 8.10 | € 8.51 |
| 1000 stuks | € 6.99 | € 7.32 | € 7.67 | € 8.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 25 x 80 mm |
| Optie 2 | Achterzijde onderaan | 25 x 80 mm |
| Optie 3 | Achterzijde midden | 25 x 80 mm |
| Optie 4 | Achterzijde bovenaan | 25 x 80 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 14.26 |
| 50 stuks | € 11.98 |
| 100 stuks | € 10.49 |
| 250 stuks | € 9.49 |
| 500 stuks | € 8.43 |
| 1000 stuks | € 8.12 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel | 231 x 190 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 t/m 12 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 14.21 |
| 50 stuks | € 11.40 |
| 100 stuks | € 9.19 |
| 250 stuks | € 8.38 |
| 500 stuks | € 7.70 |
| 1000 stuks | € 7.33 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel | 210 x 150 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35700 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Categorie | Waterflessen |
| Aantal in een doos | 24 |
| Verpakking lengte | 65 |
| Verpakking breedte | 35 |
| Verpakking hoogte | 33 |
| Verpakking afmetingen | 65 x 35 x 33 cm |
| Verpakking gewicht | 6.5 |
| Binnendoos afmetingen | 10 x 8 x 28 cm |
| Aantal in een binnendoos | 12 |
| Product gewicht | 174 |
| Product hoogte | 27.5 |
| Product diameter | 7.2 |
| Product afmetingen | 27.5 x ø 7.2 cm |
| Materiaal | Tritan, PP |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

