1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Wow! De Ocean Champagne Cooler Wijnkoeler is gemaakt van 100% Ocean Bound Plastic van Plastic Bank®. Vul hem met ijsblokjes en serveer champagne heerlijk gekoeld. Ook andere dranken blijven er lekker fris in. De Ocean Champagne Cooler Wijnkoeler heeft een inhoud van 3.500 ml. Met jouw aankoop steun je Plastic Bank® en help je mee aan schonere oceanen en kansen voor lokale gemeenschappen. Voorzijde onderaan en op de achterzijde onderaan is ruimte voor een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 12.59 |
| 25 stuks | € 10.47 |
| 50 stuks | € 9.82 |
| 100 stuks | € 9.47 |
| 250 stuks | € 9.00 |
| 500 stuks | € 8.74 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 14.09 | € 17.42 | € 20.71 | € 23.95 |
| 50 stuks | € 11.99 | € 13.89 | € 15.88 | € 17.87 |
| 100 stuks | € 10.90 | € 12.16 | € 13.43 | € 14.69 |
| 250 stuks | € 10.07 | € 10.84 | € 11.60 | € 12.43 |
| 500 stuks | € 9.49 | € 10.10 | € 10.70 | € 11.30 |
| 1000 stuks | € 9.37 | € 9.86 | € 10.34 | € 10.82 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op achterzijde onderaan | 50 x 35 mm |
| Optie 2 | Voorzijde onderaan | 50 x 35 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35751 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Wijnkoelers |
| Aantal in een doos | 12 |
| Verpakking lengte | 56.5 |
| Verpakking breedte | 38.5 |
| Verpakking hoogte | 26 |
| Verpakking gewicht | 10 |
| Product gewicht | 300 g |
| Product lengte | 19.5 cm |
| Product diameter | 18 cm |
| Land van herkomst | NL |
| Materiaal | gerecycled PET |
| Besteleenheid | 1 |
