1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Wijnkoeler stick houdt jouw voorgekoelde wijn lekker op temperatuur, zodat je nooit meer warme wijn inschenkt. De Wijnkoeler stick koelt van binnenuit en de druppelvrije schenker met ingebouwde beluchter zorgt voor een soepele stroom en volle smaak. Dankzij het strakke ontwerp is dit een slimme must-have voor elke wijnliefhebber. De zilver kleur en het RVS met siliconen geven een luxe uitstraling. Laat de wijnkoeler bedrukken met je logo, naam of eigen ontwerp. Verpakt in luxe geschenkverpakking. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 13.04 |
| 25 stuks | € 10.79 |
| 50 stuks | € 10.11 |
| 100 stuks | € 9.25 |
| 250 stuks | € 8.76 |
| 500 stuks | € 8.26 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 15.29 | € 17.81 | € 20.50 | € 23.05 |
| 50 stuks | € 12.31 | € 13.84 | € 15.46 | € 17.07 |
| 100 stuks | € 10.39 | € 11.25 | € 12.10 | € 12.95 |
| 250 stuks | € 9.53 | € 10.06 | € 10.51 | € 11.03 |
| 500 stuks | € 8.87 | € 9.26 | € 9.57 | € 9.94 |
| 1000 stuks | € 8.55 | € 8.86 | € 9.17 | € 9.47 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel | 6 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35749 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Categorie | Wijnkoelers |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 36.5 |
| Verpakking breedte | 23.5 |
| Verpakking hoogte | 42 |
| Verpakking afmetingen | 36.5 x 23.5 x 42 cm |
| Verpakking gewicht | 11.6 |
| Binnendoos afmetingen | 7 x 3.8 x 22.4 cm |
| Product gewicht | 117 |
| Product hoogte | 19.5 |
| Product diameter | 1.5 |
| Product afmetingen | 19.5 x ø 1.5 cm |
| Materiaal | RVS, Siliconen |
| Besteleenheid | 1 |
