1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Brushed Zonneklep is jouw luxe bescherming tegen de zon. Gemaakt van geborsteld katoen voor een zachte, stevige feel. De klittenbandsluiting stel je razendsnel op maat. Kies uit meer dan 10 basiskleuren. Voorop en op de zijkanten personaliseer je met bedrukking of borduring (ingenaaid garenlogo; duurzaam en chic). Ideaal voor events, sport en promotie. De Brushed Zonneklep laat je merk stralen. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 2.56 |
| 250 stuks | € 2.29 |
| 500 stuks | € 2.24 |
| 1000 stuks | € 2.20 |
| 2500 stuks | € 2.12 |
| 5000 stuks | € 2.12 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 100 stuks | € 3.65 |
| 250 stuks | € 3.05 |
| 500 stuks | € 2.85 |
| 1000 stuks | € 2.65 |
| 2500 stuks | € 2.53 |
| 5000 stuks | € 2.53 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 90 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 3.78 |
| 250 stuks | € 3.09 |
| 500 stuks | € 2.96 |
| 1000 stuks | € 2.83 |
| 2500 stuks | € 2.69 |
| 5000 stuks | € 2.69 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 90 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35761 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Rood |
| Categorie | Zonnekleppen |
| Merk | nil |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 54 cm |
| Verpakking breedte | 52.5 cm |
| Verpakking hoogte | 38 cm |
| Verpakking gewicht | 15.5 kg |
| Aantal in een binnendoos | 200 |
| Product gewicht | 58 g |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | 100% Katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



