1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Iqoniq Meru dames gerecycled polyester bodywarmer biedt je warme bescherming en comfort bij elk buitenmoment. De bodywarmer is gemaakt van 100% gerecycled polyester met volledige wattering en heeft een waterafstotende, PFAS-vrije coating. De ritsen hebben extra ritstrekkers in bijpassende kleur en de praktische ritszakken in de zijnaden maken het opbergen eenvoudig. Dankzij de QR-code heb je toegang tot een digitaal paspoort van het product en kun je de milieuvriendelijke herkomst verifiëren. Personaliseer de Iqoniq Meru bodywarmer eenvoudig met bedrukking of borduring. Bestel snel jouw exemplaar.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 45.67 |
| 5 stuks | € 40.96 |
| 10 stuks | € 37.00 |
| 25 stuks | € 33.71 |
| 50 stuks | € 33.23 |
| 100 stuks | € 32.29 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 45.41 | € 52.04 | € 58.26 | € 64.45 |
| 25 stuks | € 39.33 | € 42.39 | € 45.72 | € 48.68 |
| 50 stuks | € 36.43 | € 38.68 | € 40.91 | € 42.83 |
| 100 stuks | € 34.37 | € 35.52 | € 36.71 | € 37.85 |
| 250 stuks | € 33.31 | € 34.00 | € 34.70 | € 35.34 |
| 500 stuks | € 33.12 | € 33.62 | € 34.16 | € 34.66 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker borst | 100 x 20 mm |
| Optie 2 | Rechter borst | 100 x 20 mm |
| Optie 3 | Achterzijde | 250 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 59.11 |
| 10 stuks | € 49.17 |
| 25 stuks | € 41.88 |
| 50 stuks | € 37.94 |
| 100 stuks | € 35.51 |
| 250 stuks | € 33.91 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker borst | 80 x 80 mm |
| Optie 2 | Rechter borst | 80 x 80 mm |
| Optie 3 | Achterzijde | 200 x 120 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 42.08 |
| 25 stuks | € 38.92 |
| 50 stuks | € 37.34 |
| 100 stuks | € 35.41 |
| 250 stuks | € 34.38 |
| 500 stuks | € 33.61 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker borst | 100 x 20 mm |
| Optie 2 | Rechter borst | 100 x 20 mm |
| Optie 3 | Achterzijde | 250 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 62.20 |
| 10 stuks | € 52.21 |
| 25 stuks | € 44.86 |
| 50 stuks | € 41.50 |
| 100 stuks | € 38.66 |
| 250 stuks | € 37.21 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker borst | 80 x 75 mm |
| Optie 2 | Rechter borst | 80 x 75 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 59.02 |
| 10 stuks | € 49.08 |
| 25 stuks | € 41.79 |
| 50 stuks | € 38.61 |
| 100 stuks | € 36.41 |
| 250 stuks | € 35.04 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker borst | 60 x 30 mm |
| Optie 2 | Rechter borst | 60 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 31687 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Beige |
| Categorie | Bodywarmers |
| Aantal in een doos | 10 |
| Verpakking lengte | 60 |
| Verpakking breedte | 40 |
| Verpakking hoogte | 30 |
| Verpakking afmetingen | 60 x 40 x 30 cm |
| Verpakking gewicht | 3.1 |
| Binnendoos afmetingen | 80 x 35 x ø 1 cm |
| Product gewicht | 302.5 |
| Product lengte | 64 |
| Product breedte | 56 |
| Product hoogte | 0.5 |
| Product afmetingen | 64 x 56 x 0.5 cm |
| Materiaal | 100% gerecycled polyester |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



