1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Het Waterdicht picknickkleed is klaar voor spontane parkdates en stranddagen. Zachte 160 GSM fleece bovenkant. Onderzijde waterafstotend, dus geen natte billen op vochtig gras. Uitgevouwen 130 x 145 cm; groot genoeg voor twee tot drie personen. Vouw compact op en draag mee aan de flap. Voorzijde te bedrukken met jouw logo, naam of ontwerp, extra zichtbaar onderweg. Het Waterdicht picknickkleed combineert comfort met zichtbare branding. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 20.53 |
| 10 stuks | € 17.41 |
| 25 stuks | € 15.10 |
| 50 stuks | € 14.23 |
| 100 stuks | € 13.32 |
| 250 stuks | € 12.49 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 20.59 | € 23.83 | € 27.03 | € 30.00 |
| 50 stuks | € 17.73 | € 19.89 | € 22.15 | € 24.41 |
| 100 stuks | € 15.62 | € 16.82 | € 18.05 | € 19.10 |
| 250 stuks | € 14.15 | € 14.86 | € 15.56 | € 16.21 |
| 500 stuks | € 13.41 | € 13.91 | € 14.45 | € 14.95 |
| 1000 stuks | € 13.05 | € 13.47 | € 13.87 | € 14.32 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | flap | 200 x 100 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 23.17 |
| 50 stuks | € 19.12 |
| 100 stuks | € 16.65 |
| 250 stuks | € 14.63 |
| 500 stuks | € 13.87 |
| 1000 stuks | € 13.52 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | flap | 70 x 70 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 20.18 |
| 50 stuks | € 18.66 |
| 100 stuks | € 16.71 |
| 250 stuks | € 15.25 |
| 500 stuks | € 13.90 |
| 1000 stuks | € 13.48 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | flap | 200 x 100 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 32012 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Categorie | Picknickkleden |
| Aantal in een doos | 24 |
| Verpakking lengte | 58 |
| Verpakking breedte | 32 |
| Verpakking hoogte | 43 |
| Verpakking afmetingen | 58 x 32 x 43 cm |
| Verpakking gewicht | 11.5 |
| Binnendoos afmetingen | 33.5 x 6 x 19.5 cm |
| Product gewicht | 475 |
| Product lengte | 33.5 |
| Product breedte | 6 |
| Product hoogte | 19.5 |
| Product afmetingen | 33.5 x 6 x 19.5 cm |
| Materiaal | PEVA, Polyester |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



