1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Word een gaming hero met de RGB-gamingheadset. Deze hoogwaardige headset heeft een verstelbare pasvorm en een comfortabel over-ear design. De RGB-gamingheadset in zwart zorgt met lichtgevende details rond de oorkussens voor een coole look tijdens het gamen. Dankzij de lage latentiemodus ervaar je geen vertraging en met de MIC praat je helder tijdens games en conference calls. De stevige 220 cm lange geweven kabel en plug and play maken het extra makkelijk. De linker- en rechterzijde zijn geschikt voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 24.33 |
| 10 stuks | € 21.11 |
| 25 stuks | € 18.15 |
| 50 stuks | € 16.55 |
| 100 stuks | € 15.83 |
| 250 stuks | € 15.00 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 22.66 | € 25.21 | € 27.70 | € 30.37 |
| 50 stuks | € 18.80 | € 20.28 | € 21.88 | € 23.49 |
| 100 stuks | € 17.03 | € 17.88 | € 18.59 | € 19.43 |
| 250 stuks | € 15.76 | € 16.27 | € 16.66 | € 17.17 |
| 500 stuks | € 15.08 | € 15.46 | € 15.84 | € 16.21 |
| 1000 stuks | € 14.98 | € 15.29 | € 15.60 | € 15.90 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel links | 25 x 30 mm |
| Optie 2 | Rechterzjide | 25 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 32889 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Koptelefoons |
| Aantal in een doos | 20 |
| Verpakking lengte | 42 |
| Verpakking breedte | 35 |
| Verpakking hoogte | 68 |
| Verpakking afmetingen | 42 x 35 x 68 cm |
| Verpakking gewicht | 10 |
| Binnendoos afmetingen | 19.7 x 11 x 21.9 cm |
| Product gewicht | 360 |
| Product lengte | 21 |
| Product breedte | 10 |
| Product hoogte | 24 |
| Product afmetingen | 21 x 10 x 24 cm |
| Materiaal | ABS, PU |
| Besteleenheid | 1 |
