1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 52.66 |
| 5 stuks | € 47.76 |
| 10 stuks | € 43.85 |
| 25 stuks | € 39.87 |
| 50 stuks | € 37.95 |
| 100 stuks | € 35.82 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 5 stuks | € 60.08 | € 71.54 | € 82.42 | € 93.15 |
| 10 stuks | € 51.58 | € 57.52 | € 63.00 | € 68.41 |
| 25 stuks | € 44.01 | € 46.68 | € 49.32 | € 51.97 |
| 50 stuks | € 40.17 | € 41.75 | € 43.02 | € 44.59 |
| 100 stuks | € 36.98 | € 37.79 | € 38.61 | € 39.43 |
| 250 stuks | € 35.37 | € 35.88 | € 36.39 | € 36.89 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linksboven | 15 x 10 mm |
| Optie 2 | Rechtsboven | 15 x 10 mm |
| Optie 3 | Linker zijkant | 20 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 32893 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Koptelefoons |
| Aantal in een doos | 10 |
| Verpakking lengte | 46.6 |
| Verpakking breedte | 45 |
| Verpakking hoogte | 26 |
| Verpakking afmetingen | 46.6 x 45 x 26 cm |
| Verpakking gewicht | 6.9 |
| Binnendoos afmetingen | 21.8 x 23.5 x 9 cm |
| Product gewicht | 189.2 |
| Product lengte | 16.4 |
| Product breedte | 8.4 |
| Product hoogte | 18.8 |
| Product afmetingen | 16.4 x 8.4 x 18.8 cm |
| Materiaal | ABS, PU |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |


