1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 6.31 |
| 50 stuks | € 5.59 |
| 100 stuks | € 5.26 |
| 250 stuks | € 4.93 |
| 500 stuks | € 4.83 |
| 1000 stuks | € 4.69 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 10.16 |
| 50 stuks | € 7.93 |
| 100 stuks | € 6.50 |
| 250 stuks | € 5.87 |
| 500 stuks | € 5.51 |
| 1000 stuks | € 5.26 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzak | 100 x 100 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.93 |
| 50 stuks | € 8.07 |
| 100 stuks | € 7.11 |
| 250 stuks | € 6.44 |
| 500 stuks | € 6.09 |
| 1000 stuks | € 5.84 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzak | 90 x 90 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 11 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34250 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Koeltassen |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 59 |
| Verpakking breedte | 41 |
| Verpakking hoogte | 47 |
| Verpakking gewicht | 13 |
| Product gewicht | 180 g |
| Product lengte | 24 cm |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | polyester |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

