1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De RCS rplastic JAM hoofdtelefoon in zwart is jouw comfortabele draadloze match voor muziek en calls. Met BT5.1 geniet je van een supersoepele verbinding en tot 5 uur speeltijd. De RCS rplastic JAM hoofdtelefoon is gemaakt van 73% gerecycled materiaal en heeft een over-ear ontwerp voor een fijne geluidservaring. Je klapt hem makkelijk op en neemt hem overal mee naartoe. Druk jouw logo, naam of eigen ontwerp op de bovenzijde, rechtsboven, linksboven, linker zijkant of rechter zijkant. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 31.62 |
| 5 stuks | € 28.54 |
| 10 stuks | € 25.75 |
| 25 stuks | € 22.22 |
| 50 stuks | € 20.67 |
| 100 stuks | € 19.28 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 28.81 | € 30.67 | € 32.53 | € 34.39 |
| 25 stuks | € 24.80 | € 25.84 | € 26.71 | € 27.75 |
| 50 stuks | € 21.68 | € 22.49 | € 23.31 | € 24.11 |
| 100 stuks | € 19.98 | € 20.38 | € 20.78 | € 21.19 |
| 250 stuks | € 18.49 | € 18.80 | € 19.10 | € 19.27 |
| 500 stuks | € 17.94 | € 18.18 | € 18.45 | € 18.72 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Bovenzijde | 40 x 15 mm |
| Optie 2 | Rechtsboven | 15 x 15 mm |
| Optie 3 | Linksboven | 15 x 15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 28.96 |
| 25 stuks | € 24.94 |
| 50 stuks | € 21.86 |
| 100 stuks | € 20.32 |
| 250 stuks | € 18.77 |
| 500 stuks | € 18.21 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker zijkant | 70 x 53 mm |
| Optie 2 | Rechter zijkant | 70 x 53 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 t/m 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34670 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Koptelefoons |
| Aantal in een doos | 16 |
| Verpakking lengte | 36.5 |
| Verpakking breedte | 36 |
| Verpakking hoogte | 43 |
| Verpakking afmetingen | 36.5 x 36 x 43 cm |
| Verpakking gewicht | 2.4 |
| Binnendoos afmetingen | 17.5 x 8.5 x 20.5 cm |
| Product gewicht | 150 |
| Product lengte | 17.1 |
| Product breedte | 7.9 |
| Product hoogte | 18.8 |
| Product afmetingen | 17.1 x 7.9 x 18.8 cm |
| Materiaal | Gerecycled ABS, Gerecycled PU |
| Besteleenheid | 1 |
