1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 25.01 |
| 10 stuks | € 21.77 |
| 25 stuks | € 18.76 |
| 50 stuks | € 17.13 |
| 100 stuks | € 16.38 |
| 250 stuks | € 15.53 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 29.96 | € 36.68 | € 43.10 | € 49.04 |
| 25 stuks | € 24.29 | € 27.48 | € 30.85 | € 33.82 |
| 50 stuks | € 20.49 | € 22.78 | € 25.03 | € 27.29 |
| 100 stuks | € 18.65 | € 19.84 | € 20.91 | € 22.07 |
| 250 stuks | € 17.16 | € 17.86 | € 18.55 | € 19.06 |
| 500 stuks | € 16.51 | € 17.02 | € 17.56 | € 18.06 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 150 x 100 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 150 x 100 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 26.46 |
| 25 stuks | € 23.89 |
| 50 stuks | € 21.41 |
| 100 stuks | € 19.73 |
| 250 stuks | € 18.24 |
| 500 stuks | € 17.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 150 x 100 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 150 x 100 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34683 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Groen |
| Categorie | Laptophoezen |
| Aantal in een doos | 46 |
| Verpakking lengte | 58 |
| Verpakking breedte | 38 |
| Verpakking hoogte | 45 |
| Verpakking afmetingen | 58 x 38 x 45 cm |
| Verpakking gewicht | 13 |
| Binnendoos afmetingen | 35 x 24.5 x 3.5 cm |
| Product gewicht | 275 |
| Product lengte | 34 |
| Product breedte | 23.5 |
| Product hoogte | 2.5 |
| Product afmetingen | 34 x 23.5 x 2.5 cm |
| Materiaal | PU, Polyester |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



