1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De VINGA Hunton laptopcase is een praktische, gevoerde laptoptas voor een 17-inch laptop. Ideaal als je jouw laptop veilig en stijlvol wilt meenemen. De VINGA Hunton laptopcase heeft een slanke pasvorm, glad PU-materiaal en subtiele metalen details met een koperen afwerking. Het formaat is 38x26 cm. In bruin oogt hij extra stijlvol. Dankzij het compacte ontwerp past hij makkelijk in je tas of koffer. Je kunt de voor- en/of achterzijde voorzien van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 21.07 |
| 10 stuks | € 17.93 |
| 25 stuks | € 15.60 |
| 50 stuks | € 14.71 |
| 100 stuks | € 13.79 |
| 250 stuks | € 12.93 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 21.08 | € 24.32 | € 27.51 | € 30.49 |
| 50 stuks | € 18.22 | € 20.38 | € 22.63 | € 24.89 |
| 100 stuks | € 16.09 | € 17.29 | € 18.38 | € 19.56 |
| 250 stuks | € 14.59 | € 15.29 | € 16.00 | € 16.53 |
| 500 stuks | € 13.82 | € 14.32 | € 14.86 | € 15.36 |
| 1000 stuks | € 13.46 | € 13.89 | € 14.29 | € 14.74 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 200 x 150 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 200 x 150 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34679 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Bruin |
| Categorie | Laptophoezen |
| Aantal in een doos | 30 |
| Verpakking lengte | 58 |
| Verpakking breedte | 40 |
| Verpakking hoogte | 27 |
| Verpakking afmetingen | 58 x 40 x 27 cm |
| Verpakking gewicht | 8.2 |
| Binnendoos afmetingen | 28 x 40 x 5 cm |
| Product gewicht | 263 |
| Product lengte | 26 |
| Product breedte | 38 |
| Product hoogte | 0.5 |
| Product afmetingen | 26 x 38 x 0.5 cm |
| Materiaal | Polyester, Polyester |
| Besteleenheid | 1 |
