1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 2.06 |
| 250 stuks | € 1.82 |
| 500 stuks | € 1.75 |
| 1000 stuks | € 1.69 |
| 2500 stuks | € 1.63 |
| 5000 stuks | € 1.60 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 4.43 | € 6.08 | € 7.90 | € 9.59 |
| 100 stuks | € 3.30 | € 4.41 | € 5.57 | € 6.64 |
| 250 stuks | € 2.67 | € 3.35 | € 4.01 | € 4.69 |
| 500 stuks | € 2.42 | € 2.89 | € 3.33 | € 3.77 |
| 1000 stuks | € 2.15 | € 2.51 | € 2.85 | € 3.19 |
| 2500 stuks | € 1.99 | € 2.29 | € 2.59 | € 2.89 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 250 x 200 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 250 x 200 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35223 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Opvouwbare tasjes |
| Aantal in een doos | 100 |
| Verpakking lengte | 60 |
| Verpakking breedte | 40.5 |
| Verpakking hoogte | 17 |
| Verpakking gewicht | 7 |
| Product gewicht | 64 g |
| Product lengte | 37.5 cm |
| Product hoogte | 56 cm |
| Land van herkomst | IN |
| Materiaal | katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



