1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.98 |
| 250 stuks | € 1.75 |
| 500 stuks | € 1.68 |
| 1000 stuks | € 1.61 |
| 2500 stuks | € 1.56 |
| 5000 stuks | € 1.53 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren |
|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 4.35 | € 6.00 | € 7.83 |
| 100 stuks | € 3.23 | € 4.37 | € 5.50 |
| 250 stuks | € 2.60 | € 3.28 | € 3.97 |
| 500 stuks | € 2.35 | € 2.82 | € 3.26 |
| 1000 stuks | € 2.09 | € 2.44 | € 2.78 |
| 2500 stuks | € 1.93 | € 2.22 | € 2.52 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 220 x 220 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 220 x 220 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35243 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Opvouwbare tasjes |
| Aantal in een doos | 250 |
| Verpakking lengte | 75 |
| Verpakking breedte | 50 |
| Verpakking hoogte | 13 |
| Verpakking gewicht | 8.5 |
| Product gewicht | 35 g |
| Product lengte | 42 cm |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 45 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | RPET-polyester |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

