1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 2.68 |
| 100 stuks | € 2.32 |
| 250 stuks | € 2.11 |
| 500 stuks | € 2.02 |
| 1000 stuks | € 1.95 |
| 2500 stuks | € 1.88 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 4.50 | € 6.02 | € 7.71 | € 9.27 |
| 100 stuks | € 3.33 | € 4.21 | € 5.08 | € 5.94 |
| 250 stuks | € 2.74 | € 3.25 | € 3.77 | € 4.25 |
| 500 stuks | € 2.53 | € 2.90 | € 3.25 | € 3.62 |
| 1000 stuks | € 2.38 | € 2.67 | € 2.95 | € 3.25 |
| 2500 stuks | € 2.23 | € 2.46 | € 2.69 | € 2.93 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25 x 15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35439 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Rolmaten |
| Aantal in een doos | 96 |
| Verpakking lengte | 31 |
| Verpakking breedte | 30 |
| Verpakking hoogte | 26.5 |
| Verpakking gewicht | 10.5 |
| Product gewicht | 90 g |
| Product lengte | 6.2 cm |
| Product breedte | 3.1 cm |
| Product hoogte | 6.2 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | gerecycled ABS;staal;ABS |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

