1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Het lange schort (75 X 85 cm) is onmisbaar voor elke kok of kookliefhebber. Het beschermt je kleding en geeft kleur aan de keuken. Het lange schort (75 X 85 cm) heeft een handig voorvak voor keukengerei en is gemaakt van hoge kwaliteit. De kleur blijft mooi, was na was. Leverbaar in 16 kleuren en ideaal om te bedrukken of te borduren. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 5.06 |
| 100 stuks | € 4.71 |
| 250 stuks | € 4.43 |
| 500 stuks | € 4.34 |
| 1000 stuks | € 4.21 |
| 2500 stuks | € 4.18 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren |
|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 8.26 | € 9.24 | € 9.74 |
| 100 stuks | € 6.32 | € 6.79 | € 7.04 |
| 250 stuks | € 5.69 | € 5.99 | € 6.15 |
| 500 stuks | € 5.38 | € 5.60 | € 5.73 |
| 1000 stuks | € 5.10 | € 5.25 | € 5.39 |
| 2500 stuks | € 4.96 | € 5.10 | € 5.24 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Op de borst | 140 x 200 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 12.27 |
| 50 stuks | € 9.66 |
| 100 stuks | € 7.34 |
| 250 stuks | € 6.50 |
| 500 stuks | € 5.96 |
| 1000 stuks | € 5.69 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Op de borst | 200 x 450 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35468 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Flessen groen |
| Categorie | Schorten |
| Merk | bri |
| Verpakking lengte | 57 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking gewicht | 11.5 kg |
| Aantal in een binnendoos | 50 |
| Product gewicht | 208 g |
| Product lengte | 85 cm |
| Product breedte | 75 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | 65% Polyester 35% Katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |













