1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 2.89 |
| 250 stuks | € 2.62 |
| 500 stuks | € 2.60 |
| 1000 stuks | € 2.54 |
| 2500 stuks | € 2.45 |
| 5000 stuks | € 2.45 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren |
|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 4.50 | € 5.01 | € 5.26 |
| 250 stuks | € 3.89 | € 4.16 | € 4.32 |
| 500 stuks | € 3.65 | € 3.88 | € 4.01 |
| 1000 stuks | € 3.42 | € 3.57 | € 3.72 |
| 2500 stuks | € 3.24 | € 3.37 | € 3.51 |
| 5000 stuks | € 3.23 | € 3.35 | € 3.49 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Op de borst | 140 x 200 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 10.76 |
| 50 stuks | € 8.10 |
| 100 stuks | € 5.76 |
| 250 stuks | € 4.91 |
| 500 stuks | € 4.45 |
| 1000 stuks | € 4.12 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Op de borst | 200 x 150 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35502 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Rood |
| Categorie | Schorten |
| Merk | bri |
| Verpakking lengte | 53 cm |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 27 cm |
| Verpakking gewicht | 15 kg |
| Aantal in een binnendoos | 100 |
| Product gewicht | 198 g |
| Product lengte | 60 cm |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | 65% Polyester 35% Katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |





