1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.85 |
| 250 stuks | € 1.61 |
| 500 stuks | € 1.54 |
| 1000 stuks | € 1.48 |
| 2500 stuks | € 1.42 |
| 5000 stuks | € 1.40 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren |
|---|---|---|
| 50 stuks | € 4.09 | € 5.87 |
| 100 stuks | € 2.98 | € 4.11 |
| 250 stuks | € 2.40 | € 3.12 |
| 500 stuks | € 2.14 | € 2.69 |
| 1000 stuks | € 1.94 | € 2.34 |
| 2500 stuks | € 1.81 | € 2.13 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde (verticaal) | 25 x 85 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 30 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.32 |
| 100 stuks | € 2.96 |
| 250 stuks | € 2.31 |
| 500 stuks | € 2.01 |
| 1000 stuks | € 1.84 |
| 2500 stuks | € 1.72 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 80 x 110 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 80 x 110 mm |
| Optie 3 | rondom | 150 x 90 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 3.74 |
| 100 stuks | € 2.89 |
| 250 stuks | € 2.31 |
| 500 stuks | € 2.09 |
| 1000 stuks | € 1.95 |
| 2500 stuks | € 1.84 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Dop | Ø30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.55 |
| 100 stuks | € 3.49 |
| 250 stuks | € 2.90 |
| 500 stuks | € 2.71 |
| 1000 stuks | € 2.52 |
| 2500 stuks | € 2.33 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rondom | 208 x 150 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.41 |
| 100 stuks | € 3.37 |
| 250 stuks | € 2.78 |
| 500 stuks | € 2.51 |
| 1000 stuks | € 2.30 |
| 2500 stuks | € 2.17 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 24 x 135 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.76 |
| 100 stuks | € 3.78 |
| 250 stuks | € 3.18 |
| 500 stuks | € 2.99 |
| 1000 stuks | € 2.78 |
| 2500 stuks | € 2.60 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Rondom | 208 x 150 mm |
| Optie 2 | Rondom | 203 x 150 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35631 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Waterflessen |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 35.5 |
| Verpakking breedte | 35.5 |
| Verpakking hoogte | 47.5 |
| Verpakking gewicht | 4.6 |
| Product gewicht | 70 g |
| Product hoogte | 21 cm |
| Product diameter | 6.5 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | gerecycled PET |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



