1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 6.55 |
| 50 stuks | € 5.81 |
| 100 stuks | € 5.47 |
| 250 stuks | € 5.15 |
| 500 stuks | € 5.04 |
| 1000 stuks | € 4.86 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren |
|---|---|---|
| 25 stuks | € 9.86 | € 12.88 |
| 50 stuks | € 7.75 | € 9.37 |
| 100 stuks | € 6.56 | € 7.49 |
| 250 stuks | € 5.94 | € 6.46 |
| 500 stuks | € 5.65 | € 6.03 |
| 1000 stuks | € 5.41 | € 5.74 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde (verticaal) | 20 x 60 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 30 x 30 mm |
| Optie 3 | Achterzijde (verticaal) | 20 x 60 mm |
| Optie 4 | Achterzijde | 30 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 10.35 |
| 50 stuks | € 8.42 |
| 100 stuks | € 6.91 |
| 250 stuks | € 6.17 |
| 500 stuks | € 5.78 |
| 1000 stuks | € 5.43 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rondom | 150 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.11 |
| 50 stuks | € 7.34 |
| 100 stuks | € 6.41 |
| 250 stuks | € 5.87 |
| 500 stuks | € 5.60 |
| 1000 stuks | € 5.38 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25 x 25 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 25 x 25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 10.46 |
| 50 stuks | € 8.50 |
| 100 stuks | € 7.54 |
| 250 stuks | € 6.85 |
| 500 stuks | € 6.45 |
| 1000 stuks | € 6.18 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rondom | 224 x 60 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 11.67 |
| 50 stuks | € 9.11 |
| 100 stuks | € 7.91 |
| 250 stuks | € 7.04 |
| 500 stuks | € 6.53 |
| 1000 stuks | € 6.13 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Sleeve | 320 x 223 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 t/m 12 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.86 |
| 50 stuks | € 7.91 |
| 100 stuks | € 7.02 |
| 250 stuks | € 6.42 |
| 500 stuks | € 6.14 |
| 1000 stuks | € 5.94 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 50 x 50 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 50 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 10.62 |
| 50 stuks | € 8.73 |
| 100 stuks | € 7.83 |
| 250 stuks | € 7.13 |
| 500 stuks | € 6.72 |
| 1000 stuks | € 6.45 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Rondom | 224 x 60 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35684 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Categorie | Waterflessen |
| Aantal in een doos | 24 |
| Verpakking lengte | 48 |
| Verpakking breedte | 32 |
| Verpakking hoogte | 25 |
| Verpakking gewicht | 4.3 |
| Product gewicht | 135 g |
| Product hoogte | 21.5 cm |
| Product diameter | 7 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | gerecycled RVS |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |





