1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 23.20 |
| 10 stuks | € 19.74 |
| 25 stuks | € 17.43 |
| 50 stuks | € 16.16 |
| 100 stuks | € 15.62 |
| 250 stuks | € 14.57 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 23.01 | € 26.05 | € 29.42 | € 32.39 |
| 50 stuks | € 19.66 | € 21.81 | € 24.07 | € 26.33 |
| 100 stuks | € 17.91 | € 18.97 | € 20.19 | € 21.21 |
| 250 stuks | € 16.32 | € 16.90 | € 17.60 | € 18.24 |
| 500 stuks | € 15.48 | € 15.98 | € 16.52 | € 17.03 |
| 1000 stuks | € 15.08 | € 15.51 | € 15.91 | € 16.36 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 180 x 20 mm |
| Optie 2 | Voorzijde onderaan | 180 x 50 mm |
| Optie 3 | Achterzijde | 180 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 24.83 |
| 25 stuks | € 22.61 |
| 50 stuks | € 20.45 |
| 100 stuks | € 18.86 |
| 250 stuks | € 17.28 |
| 500 stuks | € 15.97 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 180 x 20 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 180 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34692 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Categorie | Laptophoezen |
| Aantal in een doos | 30 |
| Verpakking lengte | 59 |
| Verpakking breedte | 40 |
| Verpakking hoogte | 41.5 |
| Verpakking afmetingen | 59 x 40 x 41.5 cm |
| Verpakking gewicht | 7.2 |
| Binnendoos afmetingen | 40 x 28 x 2.3 cm |
| Product gewicht | 230 |
| Product lengte | 38 |
| Product breedte | 3 |
| Product hoogte | 26 |
| Product afmetingen | 38 x 3 x 26 cm |
| Materiaal | rPET, rPET |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |


