1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De grof gebreide muts is jouw warme topper voor koude dagen. Door het stevige gebreide acryl zit de muts fijn en blijft hij lang mooi. Je draagt hem in de herfst, winter en lente. De grof gebreide muts is verkrijgbaar in zwart, marineblauw, donkergrijs en wit. Wil je een eigen look? Kies dan voor borduring of een geweven label op de voorzijde/omslag van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 2.36 |
| 250 stuks | € 2.17 |
| 500 stuks | € 2.06 |
| 1000 stuks | € 2.03 |
| 2500 stuks | € 1.94 |
| 5000 stuks | € 1.94 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.66 |
| 50 stuks | € 7.10 |
| 100 stuks | € 4.92 |
| 250 stuks | € 4.19 |
| 500 stuks | € 3.74 |
| 1000 stuks | € 3.46 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde omslag | 100 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35143 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Mutsen |
| Merk | nil |
| Verpakking lengte | 57 cm |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking gewicht | 17 kg |
| Aantal in een binnendoos | 200 |
| Product gewicht | 69 g |
| Product lengte | 28 cm |
| Product breedte | 20 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | 100% Acryl |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



