1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.90 |
| 250 stuks | € 1.68 |
| 500 stuks | € 1.57 |
| 1000 stuks | € 1.56 |
| 2500 stuks | € 1.50 |
| 5000 stuks | € 1.47 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 5.89 |
| 100 stuks | € 4.08 |
| 250 stuks | € 3.58 |
| 500 stuks | € 3.20 |
| 1000 stuks | € 2.97 |
| 2500 stuks | € 2.91 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde omslag | 100 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.14 |
| 50 stuks | € 6.59 |
| 100 stuks | € 4.42 |
| 250 stuks | € 3.72 |
| 500 stuks | € 3.27 |
| 1000 stuks | € 3.01 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde omslag | 100 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35117 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Rood |
| Categorie | Mutsen |
| Merk | nil |
| Verpakking lengte | 57 cm |
| Verpakking breedte | 57 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking gewicht | 15.5 kg |
| Aantal in een binnendoos | 200 |
| Product gewicht | 65 g |
| Product lengte | 28 cm |
| Product breedte | 20 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | 100% Acryl |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |











