1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 144 stuks | € 4.11 |
| 480 stuks | € 3.45 |
| 1008 stuks | € 3.08 |
| 2400 stuks | € 2.61 |
| 4800 stuks | € 2.34 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 144 stuks | € 4.98 |
| 480 stuks | € 3.99 |
| 1008 stuks | € 3.49 |
| 2400 stuks | € 3.02 |
| 4800 stuks | € 2.70 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Dop | Ø25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 144 stuks | € 7.19 |
| 480 stuks | € 5.95 |
| 1008 stuks | € 5.27 |
| 2400 stuks | € 4.84 |
| 4800 stuks | € 4.50 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rondom | 225 x 105 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35679 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Waterflessen |
| Aantal in een doos | 48 |
| Verpakking lengte | 40 |
| Verpakking breedte | 44 |
| Verpakking hoogte | 25 |
| Verpakking gewicht | 2.4 |
| Product gewicht | 50 g |
| Product hoogte | 17.4 cm |
| Product diameter | 7.2 cm |
| Land van herkomst | SI |
| Materiaal | biobased HDPE;bamboe |
| Besteleenheid | 1 |
