1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 11.94 |
| 25 stuks | € 9.90 |
| 50 stuks | € 9.11 |
| 100 stuks | € 8.31 |
| 250 stuks | € 7.91 |
| 500 stuks | € 7.47 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 14.38 | € 17.04 | € 19.65 | € 22.40 |
| 50 stuks | € 11.48 | € 12.98 | € 14.61 | € 16.26 |
| 100 stuks | € 9.64 | € 10.45 | € 11.33 | € 12.23 |
| 250 stuks | € 8.73 | € 9.29 | € 9.85 | € 10.40 |
| 500 stuks | € 8.11 | € 8.52 | € 8.93 | € 9.34 |
| 1000 stuks | € 7.81 | € 8.14 | € 8.48 | € 8.81 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 15 x 30 mm |
| Optie 2 | Voorzijde onderaan | 20 x 40 mm |
| Optie 3 | Achterzijde bovenaan | 15 x 30 mm |
| Optie 4 | Achterzijde midden | 20 x 60 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 15.23 |
| 50 stuks | € 12.93 |
| 100 stuks | € 11.42 |
| 250 stuks | € 10.37 |
| 500 stuks | € 9.25 |
| 1000 stuks | € 8.93 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel | 238 x 130 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 t/m 12 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 15.19 |
| 50 stuks | € 12.27 |
| 100 stuks | € 10.05 |
| 250 stuks | € 9.20 |
| 500 stuks | € 8.47 |
| 1000 stuks | € 8.14 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel | 160 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35709 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Waterflessen |
| Aantal in een doos | 48 |
| Verpakking lengte | 52 |
| Verpakking breedte | 34.5 |
| Verpakking hoogte | 42 |
| Verpakking afmetingen | 52 x 34.5 x 42 cm |
| Verpakking gewicht | 7.2 |
| Binnendoos afmetingen | 8.3 x 8.3 x 19.8 cm |
| Product gewicht | 106 |
| Product hoogte | 19 |
| Product diameter | 7.7 |
| Product afmetingen | 19 x ø 7.7 cm |
| Materiaal | rPET, PP |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |




