1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 3.07 |
| 100 stuks | € 2.66 |
| 250 stuks | € 2.45 |
| 500 stuks | € 2.34 |
| 1000 stuks | € 2.29 |
| 2500 stuks | € 2.20 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 4.94 | € 6.59 | € 8.28 | € 9.95 |
| 100 stuks | € 3.83 | € 4.72 | € 5.66 | € 6.51 |
| 250 stuks | € 3.24 | € 3.81 | € 4.35 | € 4.92 |
| 500 stuks | € 3.00 | € 3.42 | € 3.83 | € 4.23 |
| 1000 stuks | € 2.84 | € 3.16 | € 3.47 | € 3.81 |
| 2500 stuks | € 2.69 | € 2.96 | € 3.23 | € 3.50 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op 1e zijde in het midden | 30 x 30 mm |
| Optie 2 | Voorzijde (verticaal) | 30 x 90 mm |
| Optie 3 | op 2e zijde in het midden | 30 x 30 mm |
| Optie 4 | Achterzijde (verticaal) | 30 x 90 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 50 stuks | € 5.60 |
| 100 stuks | € 4.17 |
| 250 stuks | € 3.47 |
| 500 stuks | € 3.11 |
| 1000 stuks | € 2.86 |
| 2500 stuks | € 2.72 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rondom | 150 x 120 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.81 |
| 100 stuks | € 4.01 |
| 250 stuks | € 3.48 |
| 500 stuks | € 3.24 |
| 1000 stuks | € 3.09 |
| 2500 stuks | € 2.98 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op 1e zijde in het midden | 50 x 50 mm |
| Optie 2 | Voorzijde (verticaal) | 25 x 100 mm |
| Optie 3 | op 2e zijde in het midden | 50 x 50 mm |
| Optie 4 | Achterzijde (verticaal) | 25 x 100 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.12 |
| 50 stuks | € 6.74 |
| 100 stuks | € 5.71 |
| 250 stuks | € 4.92 |
| 500 stuks | € 4.51 |
| 1000 stuks | € 4.27 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rondom | 229 x 165 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 5.11 |
| 100 stuks | € 4.28 |
| 250 stuks | € 3.77 |
| 500 stuks | € 3.53 |
| 1000 stuks | € 3.36 |
| 2500 stuks | € 3.25 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 50 x 50 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 50 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35671 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Waterflessen |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 39 |
| Verpakking breedte | 39 |
| Verpakking hoogte | 53 |
| Verpakking gewicht | 6.5 |
| Product gewicht | 96 g |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product diameter | 7.2 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | gerecycled aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



