1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 24 stuks | € 19.39 |
| 96 stuks | € 16.57 |
| 192 stuks | € 15.41 |
| 384 stuks | € 14.67 |
| 768 stuks | € 14.41 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 24 stuks | € 23.45 | € 26.90 | € 30.68 | € 34.45 |
| 96 stuks | € 18.07 | € 19.20 | € 20.46 | € 21.73 |
| 192 stuks | € 16.33 | € 17.02 | € 17.71 | € 18.27 |
| 384 stuks | € 15.37 | € 15.85 | € 16.33 | € 16.81 |
| 768 stuks | € 15.01 | € 15.39 | € 15.78 | € 16.17 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde onderaan | 30 x 35 mm |
| Optie 2 | Dop | 35 x 20 mm |
| Optie 3 | Achterzijde midden | 30 x 35 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 24 stuks | € 23.86 |
| 96 stuks | € 18.66 |
| 192 stuks | € 17.04 |
| 384 stuks | € 16.13 |
| 768 stuks | € 15.78 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde onderaan | 40 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 24 stuks | € 24.15 |
| 96 stuks | € 18.94 |
| 192 stuks | € 17.32 |
| 384 stuks | € 16.40 |
| 768 stuks | € 16.04 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op voorzijde onderaan individuele namen | 40 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35738 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Categorie | Waterflessen |
| Merk | Circular and co |
| Aantal in een doos | 48 |
| Verpakking lengte | 57 |
| Verpakking breedte | 36 |
| Verpakking hoogte | 26.5 |
| Verpakking gewicht | 11.8 |
| Product gewicht | 190 g |
| Product hoogte | 22.5 cm |
| Product diameter | 7 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | RPET |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



