1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 16 stuks | € 16.03 |
| 24 stuks | € 14.81 |
| 48 stuks | € 13.34 |
| 96 stuks | € 12.43 |
| 192 stuks | € 11.75 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 16 stuks | € 20.74 | € 25.37 | € 29.93 | € 34.66 |
| 24 stuks | € 18.67 | € 22.49 | € 26.14 | € 29.73 |
| 48 stuks | € 15.78 | € 18.09 | € 20.40 | € 22.55 |
| 96 stuks | € 13.93 | € 15.22 | € 16.38 | € 17.65 |
| 192 stuks | € 12.67 | € 13.38 | € 13.98 | € 14.68 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 35 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35736 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Lichtblauw |
| Categorie | Waterflessen |
| Merk | Kambukka |
| Aantal in een doos | 24 |
| Verpakking lengte | 49 |
| Verpakking breedte | 33 |
| Verpakking hoogte | 24.5 |
| Verpakking gewicht | 6.01 |
| Product gewicht | 177 g |
| Product lengte | 20.5 cm |
| Product hoogte | 20.5 cm |
| Product diameter | 7.1 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | Tritan Renew |
| Besteleenheid | 1 |
