1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Salvie picknickdeken van gerecycled plastic is jouw duurzame maatje voor park en strand. Gemaakt van waterbestendig 140 g/m² RPET en lekker zacht. Formaat 150 x 135 cm. Vouw ’m op, klik vast en draag mee met het handvat. Keuze uit diverse basiskleuren. Laat de voorflap opvallend bedrukken met je logo, naam of ontwerp. De Salvie picknickdeken van gerecycled plastic valt altijd op. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 14.39 |
| 50 stuks | € 13.63 |
| 100 stuks | € 12.65 |
| 250 stuks | € 11.85 |
| 1000 stuks | € 11.36 |
| 2000 stuks | € 11.36 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 16.75 | € 18.86 | € 21.04 | € 23.39 |
| 100 stuks | € 14.48 | € 15.57 | € 16.78 | € 18.06 |
| 250 stuks | € 13.11 | € 13.74 | € 14.55 | € 15.34 |
| 1000 stuks | € 12.21 | € 12.68 | € 13.15 | € 13.69 |
| 2000 stuks | € 12.19 | € 12.63 | € 13.08 | € 13.60 |
| 4000 stuks | € 12.14 | € 12.50 | € 12.95 | € 13.38 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | klep | 200x65 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 32001 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Groen |
| Categorie | Picknickkleden |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking hoogte | 80 cm |
| Verpakking gewicht | 9 kg |
| Aantal in een binnendoos | 15 |
| Binnendoos gewicht | 8,55 kg |
| Product gewicht | 550 gr |
| Product lengte | 150 cm |
| Product breedte | 135 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | GRS certified recycled polyester, PEVA Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



