1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De RCS gerecycled tpu fit smart watch is een moderne smartwatch voor dagelijks gebruik. Het 1,3 inch kleurenscherm geeft overzicht van je activiteiten. Je houdt stappen, calorieën, afstand en meerdere sporten bij. Ook hartslag, bloeddruk en slaap worden gemeten. De RCS gerecycled tpu fit smart watch ondersteunt bellen, berichten en appmeldingen van onder andere WhatsApp en Facebook. Dankzij IPX67 en lange accuduur tot 5 dagen gebruik je hem zorgeloos, met tot 15 dagen stand-by. Met BT 5.0 verbinding, clip oplader en FSC mix kraft verpakking is alles compleet en PVC vrij. Je kunt de smartwatch laten graveren of bedrukken op een gedeelte van het bandje.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 50.52 |
| 5 stuks | € 45.66 |
| 10 stuks | € 41.23 |
| 25 stuks | € 37.08 |
| 50 stuks | € 35.56 |
| 100 stuks | € 33.58 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 5 stuks | € 57.53 | € 68.60 | € 80.04 | € 90.25 |
| 10 stuks | € 48.68 | € 54.62 | € 60.12 | € 65.55 |
| 25 stuks | € 41.24 | € 43.91 | € 46.55 | € 49.20 |
| 50 stuks | € 37.52 | € 39.10 | € 40.68 | € 41.96 |
| 100 stuks | € 34.49 | € 35.31 | € 36.12 | € 36.94 |
| 250 stuks | € 32.96 | € 33.47 | € 33.97 | € 34.48 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | clip | 15 x 5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 54.20 |
| 10 stuks | € 47.15 |
| 25 stuks | € 40.77 |
| 50 stuks | € 37.39 |
| 100 stuks | € 34.73 |
| 250 stuks | € 33.29 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | clip | 15 x 5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 33823 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Activity trackers |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 44.5 |
| Verpakking breedte | 23 |
| Verpakking hoogte | 35 |
| Verpakking afmetingen | 44.5 x 23 x 35 cm |
| Verpakking gewicht | 7.7 |
| Binnendoos afmetingen | 8.6 x 10.6 x 6.6 cm |
| Product gewicht | 45 |
| Product lengte | 26.8 |
| Product breedte | 2 |
| Product hoogte | 0.8 |
| Product afmetingen | 26.8 x 2 x 0.8 cm |
| Materiaal | Gerecycled TPE, ABS |
| Besteleenheid | 1 |
