1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 5.88 |
| 50 stuks | € 5.14 |
| 100 stuks | € 4.75 |
| 250 stuks | € 4.44 |
| 500 stuks | € 4.34 |
| 1000 stuks | € 4.22 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.42 |
| 50 stuks | € 7.30 |
| 100 stuks | € 6.21 |
| 250 stuks | € 5.46 |
| 500 stuks | € 5.07 |
| 1000 stuks | € 4.71 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 70 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.11 |
| 50 stuks | € 7.31 |
| 100 stuks | € 6.37 |
| 250 stuks | € 5.70 |
| 500 stuks | € 5.38 |
| 1000 stuks | € 5.11 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 70 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 11 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34232 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Bruin |
| Categorie | Knuffels |
| Aantal in een doos | 72 |
| Verpakking lengte | 60 |
| Verpakking breedte | 50 |
| Verpakking hoogte | 47 |
| Verpakking gewicht | 11 |
| Product gewicht | 139 g |
| Product lengte | 22 cm |
| Product breedte | 20 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | polyester |
| Besteleenheid | 1 |
