1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.82 |
| 250 stuks | € 1.62 |
| 500 stuks | € 1.50 |
| 1000 stuks | € 1.49 |
| 2500 stuks | € 1.43 |
| 5000 stuks | € 1.41 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.06 |
| 50 stuks | € 6.51 |
| 100 stuks | € 4.37 |
| 250 stuks | € 3.65 |
| 500 stuks | € 3.20 |
| 1000 stuks | € 2.94 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 100 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35149 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Mutsen |
| Merk | nil |
| Verpakking lengte | 50 MILLIMETER |
| Verpakking breedte | 40 MILLIMETER |
| Verpakking hoogte | 45 MILLIMETER |
| Verpakking gewicht | 10 g |
| Aantal in een binnendoos | 200 |
| Product gewicht | 69 g |
| Product lengte | 22 cm |
| Product breedte | 20 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | 100% Acryl |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

