1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 6.98 |
| 100 stuks | € 5.90 |
| 500 stuks | € 5.21 |
| 1000 stuks | € 4.66 |
| 5000 stuks | € 3.95 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 8.99 | € 10.86 | € 12.64 | € 14.40 |
| 100 stuks | € 7.22 | € 8.35 | € 9.48 | € 10.54 |
| 500 stuks | € 5.89 | € 6.43 | € 6.91 | € 7.44 |
| 1000 stuks | € 5.24 | € 5.64 | € 6.04 | € 6.45 |
| 5000 stuks | € 4.46 | € 4.75 | € 5.04 | € 5.33 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | Ø40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35586 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit/Rood |
| Categorie | Waterflessen |
| Merk | Join the pipe |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 56.5 |
| Verpakking breedte | 38.5 |
| Verpakking hoogte | 26 |
| Verpakking gewicht | 5 |
| Product gewicht | 72 g |
| Product hoogte | 19.9 cm |
| Product diameter | 6.4 cm |
| Land van herkomst | NL |
| Materiaal | biobased HDPE |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |











