1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 40 stuks | € 10.40 |
| 240 stuks | € 8.97 |
| 500 stuks | € 8.44 |
| 1500 stuks | € 8.04 |
| 5000 stuks | € 7.71 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 40 stuks | € 13.23 | € 15.87 | € 18.48 | € 21.20 |
| 240 stuks | € 10.10 | € 11.01 | € 12.00 | € 12.89 |
| 500 stuks | € 9.18 | € 9.72 | € 10.32 | € 10.92 |
| 1500 stuks | € 8.64 | € 9.11 | € 9.58 | € 10.05 |
| 5000 stuks | € 8.20 | € 8.55 | € 8.91 | € 9.26 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op achterzijde dop | 30 x 15 mm |
| Optie 2 | Voorzijde (verticaal) | 20 x 55 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 40 stuks | € 13.66 |
| 240 stuks | € 10.81 |
| 500 stuks | € 9.82 |
| 1500 stuks | € 9.35 |
| 5000 stuks | € 8.89 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rondom | 200 x 80 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 40 stuks | € 13.95 |
| 240 stuks | € 11.01 |
| 500 stuks | € 10.09 |
| 1500 stuks | € 9.62 |
| 5000 stuks | € 9.16 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Rondom | 200 x 80 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35718 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Waterflessen |
| Merk | BE O Lifestyle |
| Aantal in een doos | 20 |
| Verpakking lengte | 35.5 |
| Verpakking breedte | 28.5 |
| Verpakking hoogte | 25 |
| Verpakking gewicht | 2.7 |
| Product gewicht | 666 g |
| Product hoogte | 24.3 cm |
| Product diameter | 6.8 cm |
| Land van herkomst | NL |
| Materiaal | suikerriet |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

