1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 16 stuks | € 28.11 |
| 24 stuks | € 26.75 |
| 48 stuks | € 24.78 |
| 96 stuks | € 23.56 |
| 192 stuks | € 22.21 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 16 stuks | € 33.07 | € 37.55 | € 41.96 | € 46.62 |
| 24 stuks | € 30.56 | € 34.34 | € 38.11 | € 41.60 |
| 48 stuks | € 27.30 | € 29.59 | € 31.89 | € 33.94 |
| 96 stuks | € 25.04 | € 26.29 | € 27.35 | € 28.59 |
| 192 stuks | € 23.11 | € 23.79 | € 24.47 | € 24.97 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 30 x 30 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 30 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 16 stuks | € 33.15 |
| 24 stuks | € 30.63 |
| 48 stuks | € 27.65 |
| 96 stuks | € 25.55 |
| 192 stuks | € 23.47 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rondom | 100 x 75 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 16 stuks | € 32.38 |
| 24 stuks | € 30.25 |
| 48 stuks | € 27.21 |
| 96 stuks | € 25.00 |
| 192 stuks | € 23.30 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 50 x 25 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 50 x 25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 16 stuks | € 32.67 |
| 24 stuks | € 30.53 |
| 48 stuks | € 27.50 |
| 96 stuks | € 25.27 |
| 192 stuks | € 23.57 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 50 x 25 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 50 x 25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35744 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Waterflessen |
| Merk | Contigo |
| Aantal in een doos | 24 |
| Verpakking lengte | 57.5 |
| Verpakking breedte | 39.5 |
| Verpakking hoogte | 31.5 |
| Verpakking gewicht | 12 |
| Product gewicht | 360 g |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product diameter | 7.3 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | RVS |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

