1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 30 stuks | € 9.92 |
| 60 stuks | € 9.13 |
| 120 stuks | € 8.63 |
| 240 stuks | € 8.19 |
| 480 stuks | € 7.82 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 30 stuks | € 13.08 | € 15.79 | € 18.67 | € 21.41 |
| 60 stuks | € 10.80 | € 12.35 | € 13.91 | € 15.47 |
| 120 stuks | € 9.71 | € 10.56 | € 11.41 | € 12.26 |
| 240 stuks | € 9.01 | € 9.67 | € 10.33 | € 10.99 |
| 480 stuks | € 8.44 | € 8.90 | € 9.37 | € 9.83 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 30 x 40 mm |
| Optie 2 | Voorzijde (verticaal) | 30 x 70 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 30 stuks | € 13.36 |
| 60 stuks | € 11.24 |
| 120 stuks | € 10.00 |
| 240 stuks | € 9.31 |
| 480 stuks | € 8.74 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rondom | 120 x 55 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 30 stuks | € 13.00 |
| 60 stuks | € 11.14 |
| 120 stuks | € 10.25 |
| 240 stuks | € 9.62 |
| 480 stuks | € 9.08 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 40 x 30 mm |
| Optie 2 | Voorzijde (verticaal) | 25 x 70 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 30 stuks | € 13.29 |
| 60 stuks | € 11.43 |
| 120 stuks | € 10.54 |
| 240 stuks | € 9.90 |
| 480 stuks | € 9.35 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 40 x 30 mm |
| Optie 2 | op 1e zijde verticaal individuele namen | 25 x 70 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35725 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Waterflessen |
| Merk | Mepal |
| Aantal in een doos | 30 |
| Verpakking lengte | 47 |
| Verpakking breedte | 34 |
| Verpakking hoogte | 26 |
| Verpakking gewicht | 3.65 |
| Product gewicht | 110 g |
| Product hoogte | 27 cm |
| Product diameter | 6.3 cm |
| Land van herkomst | NL |
| Materiaal | ABS;PCTG plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |




